Canon Canon 055H kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: 3019C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 766.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3019C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 766.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 5900 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kompatybilność | i-SENSYS MF740 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 110mm |
• Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika; utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Nie wdychaj pyłu z tonera.
• Unikaj kontaktu ze skórą i oczami.
• Toner należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikaj kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.
• Unikaj wdychania pyłu.
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact