Canon Canon 045 H kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: Canon CRG-045H 1246C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 436.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon CRG-045H 1246C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 436.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2800 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Kompatybilność | LBP610C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 110mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact