Canon Canon 040 H - magenta - oryginalny toner
Symbol: 0457C001
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 1001.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 0457C001
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 1001.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | LBP712Ci |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 158mm |
| Długość | 395mm |
| Wysokość | 145mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact