COUGAR COUGAR Overlord Neo Kanapa dla graczy Wyściełane siedzisko tapicerowane Czarny, Szary
Symbol: 591656
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 2986.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 591656
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 2986.00
| Specyfikacja | |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Typ siedziska | Wyściełane siedzisko tapicerowane |
| Typ oparcia | Wyściełane oparcie tapicerowane |
| Zakres kąta oparcia | 95 - 160° |
| Gęstość piany | Duża gęstość |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Materiał oparcia | Polichlorek winylu (PVC) |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Materiał siedziska | Tkanina, Polichlorek winylu (PVC) |
| Typ produktu | Kanapa dla graczy |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Kolor oparcia | Szary |
| Kolor siedziska | Szary |
| Podłokietnik | Nie |
| Oddychający materiał | Tak |
| Głębokość siedziska | 59 cm |
| Waga produktu | 42 kg |
| Wysokość podpórki pod plecy | 58 cm |
| Szerokość siedziska | 79 cm |
| Głębokość produktu | 970 mm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 52 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 77 cm |
| Wysokość (max.) | 96 cm |
| Wysokość siedziska | 52 cm |
| Głębokość opakowania | 830 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 47 kg |
| Szerokość opakowania | 880 mm |
| Wysokość opakowania | 760 mm |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Funkcja kołysania | Tak |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 860mm |
| Wysokość | 690mm |