COUGAR COUGAR CGR-OVL-ORB Kanapa dla graczy Obite siedzisko Czarny
Symbol: 528796
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 2953.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 528796
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 2953.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Kanapa dla graczy |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Podłokietnik | Tak |
| Regulowany podłokietnik | Nie |
| Materiał siedziska | Sztuczna skóra, Pianka, Polichlorek winylu (PVC) |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik wyściełany |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Gęstość piany | Duża gęstość |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Zakres kąta oparcia | 95 - 160° |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Kąt obrotu | 160° |
| Materiał oparcia | Pianka |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Wysokość podpórki pod plecy | 60 cm |
| Szerokość siedziska | 52 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 90 cm |
| Głębokość siedziska | 56 cm |
| Wysokość siedziska | 51 cm |
| Wysokość produktu | 960 mm |
| Szerokość produktu | 1040 mm |
| Głębokość produktu | 1030 mm |
| Waga produktu | 51,5 kg |
| Wysokość opakowania | 760 mm |
| Głębokość opakowania | 1030 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 57 kg |
| Szerokość opakowania | 870 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Regulowana wysokość fotela | Nie |
| Funkcja kołysania | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 860mm |
| Wysokość | 690mm |