Brother Tusz Brother żółty LC3619XLY=LC-3619XLY, 1500 str.
Symbol: LC3619XLY
Dostępność: Średnia dostępność 29 szt.
Cena: 60.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LC3619XLY
Dostępność: Średnia dostępność 29 szt.
Cena: 60.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 1500 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wielopak | Nie |
| Kompatybilność | MFC-J2330DW, MFC-J3530DW, MFC-J3930DW |
| Model | Oryginalny |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 80mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie wdychać oparów.
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com