ACTIS Actis KC-540 Tusz (zamiennik Canon PG-540XL; Supreme; 22 ml; czarny).
Symbol: KC-540
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 73.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KC-540
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 73.00
| Specyfikacja | |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 22 ml |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zastępuje | Canon PG-540XL |
| Rodzaj czarnego tuszu | Atrament barwnikowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | Canon Pixma MG: 2150, 2250, 3150, 3250, 3550, 4150, 4250. Canon Pixma MX: 375, 395, 435, 455, 515, 525. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wersja | Supreme |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 40mm |