Brother Brother TN-248M kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: TN248M
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 284.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TN248M
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 284.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | MFC-L3760CDW, HL-L8230CDW, HL-L8240CDW, HL-L3220CW, DCP-L3560CDW, MFC-L8340CDW, MFC-L8390CDW |
| Waga produktu | 356 g |
| Głębokość produktu | 155 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 389 mm |
| Wysokość opakowania | 156 mm |
| Głębokość opakowania | 397 mm |
| Szerokość opakowania | 110 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 779 g |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 54 szt. |
| Waga brutto palety | 185,4 kg |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Wysokość brutto palety | 17,2 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Produktów na palecie | 216 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 389mm |
| Długość | 156mm |
| Wysokość | 109mm |
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Chronić przed dziećmi.
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com