Brother Brother TN-2320TWIN kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: TN2320TWIN
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 625.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TN2320TWIN
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 625.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Bliźniaczy pakiet |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Kompatybilność | DCP-L2500D DCP-L2540DN HL-L2300D HL-L2340DW HL-L2360DN HL-L2365DW MFC-L2700DW MFC-L2720DW MFC-L2740DW MFC-L2700DN |
| Głębokość produktu | 285 mm |
| Wysokość produktu | 373 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 962 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,28 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wysokość brutto palety | 17,1 cm |
| Produktów na palecie | 96 szt. |
| Waga brutto palety | 166,8 kg |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 48 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 340mm |
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Chronić przed dziećmi.
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com