Brother Brother TN-2110 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: TN2110
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 256.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TN2110
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 256.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1500 stron(y) |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Model | Oryginalny |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność (w czerni, format A4,ISO/IEC 19752) | 1500 stron(y) |
| Kompatybilność | HL-2140, HL-2150N, HL-2170W, DCP-7030, DCP-7040, DCP-7045N, MFC-7320, MFC-7440N, MFC-7840W |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 585 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,01 kg |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 195 x 365 x 120 mm |
| Kolor | Nie |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Wysokość brutto palety | 17,7 cm |
| Produktów na palecie | 180 szt. |
| Waga brutto palety | 243,6 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 5 szt. |
| Warstwy na paletę | 12 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 60 szt. |
| Szerokość | 251mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 195mm |
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com