Bitspower Bitspower Classic VGA Blok wodny
Symbol: WACH-733
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 823.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WACH-733
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 823.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Model | Blok wodny |
| Połączenie rgb | 3-pin |
| Gwint | 1/4" |
| Obsługiwane produkty | ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3070 |
| Szerokość produktu | 144,2 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Wysokość produktu | 26,4 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 314mm |
| Wysokość | 50mm |