Beyerdynamic Beyerdynamic DT 1990 PRO MK II - Słuchawki studyjne otwarte
Symbol: 43000258
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 2094.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 43000258
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 2094.00
| Specyfikacja | |
| Waga (bez kabla) | 376 g |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Studio |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zawartość opakowania | Kabel audio x 2 |
| Zawartość opakowania | Adapter 6,35 mm x 1 |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Zawartość opakowania | Nausznik x 2 |
| Zawartość opakowania | Etui transportowe x 1 |
| Odłączany przewód | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Długość kabla | 3 m x 1; 5 m x 1 |
| Impedancja | 30 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 5 - 40000 Hz |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 235mm |
• Produkt zawiera baterie litowe, które mogą stwarzać zagrożenie pożarowe.
• Nie zanurzać w wodzie ani nie narażać na działanie ekstremalnych temperatur.
• Unikaj długotrwałego stosowania na wysokim poziomie głośności, aby zapobiec uszkodzeniom słuchu.