Apple Apple AirPods Max 2 Zestaw słuchawkowy Bezprzewodowy Opaska na głowę Połączenia/muzyka USB Type-C Bluetooth Granatowy (marynarsk
Symbol: 589228
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 2602.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 589228
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 2602.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 2,5 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 3,5 W |
| Zasilanie USB | Nie |
| Szerokość produktu | 168,6 mm |
| Wysokość produktu | 187,3 mm |
| Waga produktu | 386,2 g |
| Głębokość produktu | 83,4 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iPadOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Czujnik położenia | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Redukcja głośnych dźwięków | Tak |
| Czujnik optyczny | Tak |
| Świadomość konwersacji | Tak |
| Technologie ochrony słuchu | Spersonalizowana głośność |
| Czujnik wykrywania przypadków | Tak |
| Adaptacyjny korektor | Tak |
| Spersonalizowany dźwięk przestrzenny | Tak |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Tłumaczenie na żywo | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Akcelerometr | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Układ audio | Apple H2 |
| Kolor produktu | Granatowy (marynarski) |
| Nazwa koloru | Midnight |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,15 kg |
| Wysokość opakowania | 81 mm |
| Głębokość opakowania | 243,5 mm |
| Szerokość opakowania | 239,9 mm |
| Waga futerału transportowego | 134,5 g |
| Przewody | USB Type-C |
| Walizka | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Adaptery audio dołączone | Nie |
| Podstawka do ładowania | Nie |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Łączność radiowa | Nie |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Złącze 6,35 mm | Nie |
| Czas odtwarzania muzyki | 20 h |
| Przewodnictwo kostne | Nie |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | watchOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | tvOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | visionOS |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 9 |
| Tryb przezroczystości | Tak |
| Izolacja głosu | Tak |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Nie zawiera | PCW |
| Nie zawiera | Ftalan |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 246mm |
| Wysokość | 240mm |
Apple Inc.
One Apple Park Way
95014 CA Cupertino
United States
support@apple.com