Apple Apple AirPods Max (USB-C) - Starlight
Symbol: MWW53ZM/A
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 2443.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MWW53ZM/A
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 2443.00
| Specyfikacja | |
| Zasilanie USB | Nie |
| Wymagana moc ładowania (min) | 2,5 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 3,5 W |
| Szerokość produktu | 168,6 mm |
| Waga produktu | 386,2 g |
| Głębokość produktu | 83,4 mm |
| Wysokość produktu | 187,3 mm |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Układ audio | Apple H1 |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Nazwa koloru | Starlight |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Czujnik optyczny | Tak |
| Spersonalizowany dźwięk przestrzenny | Tak |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Czujnik wykrywania przypadków | Tak |
| Adaptacyjny korektor | Tak |
| Czujnik położenia | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,15 kg |
| Wysokość opakowania | 81 mm |
| Szerokość opakowania | 239,9 mm |
| Głębokość opakowania | 243,5 mm |
| Walizka | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Ładowarka | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Waga futerału transportowego | 134,5 g |
| Bluetooth | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Czas odtwarzania muzyki | 20 h |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 9 |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Tryb przezroczystości | Tak |
| Nie zawiera | BFR |
| Nie zawiera | PCW |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 310mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
Apple Inc.
One Apple Park Way
95014 CA Cupertino
United States
support@apple.com