Asus Notebook ExpertBook B1 B1503CVA-S78018W- Core 5 210H/16GB/512GB/15.6 FHD/Win 11 HOME/3YRS
Symbol: B1503CVA-S78018W
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 2933.00
Symbol: B1503CVA-S78018W
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 2933.00
ASUS ExpertBook B1 oferuje rozbudowane opcje personalizacji, które wzmocnią Twoją firmę. Zasilany najnowszym procesorem Intel Core 5 i oferujący wytrzymałość klasy wojskowej, jest zaprojektowany tak, aby płynnie obsługiwać różne zadania. Zawiera pełny zestaw portów I/O, szybkie połączenie do Wi-Fi 6E i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa. Lekki, z długą żywotnością baterii i oszałamiającą grafiką i dźwiękiem, zapewnia elastyczność, gdziekolwiek pracujesz. ASUS ExpertBook B1 usprawnia Twój przepływ pracy, aby zapewnić Ci produktywność.
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Laptop |
| Model |
ExpertBook B1 |
| Rodzina procesora | Intel Core 5 |
| Taktowanie procesora | 2.2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.8 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core 5 210H |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax LAN 10/100/1000 Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 50 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 19.9 mm |
| Szerokość | 359.5 mm |
| Głębokość | 232.2 mm |
| Waga | 1.65 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu