Asus Mysz Marshmallow MD102 White RF/BT/Optic
Symbol: 90XB0900-BMU010
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 74.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90XB0900-BMU010
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 74.00
ASUS Wireless Mouse MD102 - Biały
ASUS Mouse MD102: ergonomiczna mysz idealna do codziennej pracy lub nauki. Oferuje dwa tryby łączności, które obsługują zarówno 2.4GHz, jak i Bluetooth, dzięki czemu jest idealna do różnych scenariuszy, a wbudowana technologia oszczędzania energii pozwala na korzystanie z jednej baterii przez nawet 12 miesięcy.
Wykorzystuje stopy wykonane w 100% z PTFE, materiału klasy gamingowej, który zapewnia płynne ślizganie się po każdej płaskiej powierzchni. Oferuje również regulowane DPI dla płynnej kontroli w różnych rozdzielczościach ekranu. Ponadto, mysz MD102 posiada ciche przełączniki oraz trwałość do 10 milionów kliknięć.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Marshmallow MD102 |
| Przeznaczenie | Notebook (Bluetooth / mini) Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz Bluetooth |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary Biały |
| Wymiary |
|
| Waga | 69 g |
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu