Asus Monitor MQ149CD 14 cali OLED DUO FHD mHDMI USB-C
Symbol: MQ149CD
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 2827.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MQ149CD
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 2827.00
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ZenScreen Duo OLED MQ149CD |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna | 14 '' |
| Typ matrycy | OLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 188.64 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 301.824 mm |
| Plamka matrycy | 0.16 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Jasność HDR | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 100 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 176 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 176 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x mini HDMI 2 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star TUV |
| Pobór mocy | 13 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 15 mm |
| Szerokość | 319 mm |
| Głębokość | 212 mm |
| Waga | 1.07 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu