Asus Monitor 32 cale PG32UCDP DP HDMIx2 USB-C
Symbol: PG32UCDP
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 5039.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PG32UCDP
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 5039.00
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ROG Swift OLED PG32UCDP |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | WOLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 391.8 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 696.6 mm |
| Plamka matrycy | 0.182 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Jasność HDR | 1300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 510 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 1 x USB 3.0 1 x DisplayPort 1 x USB (Type C) 2 x HDMI 1 x SPDIF out |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | FSC Mix G-SYNC AMD FreeSync Premium TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 33 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 430 mm |
| Wysokość z podstawą | 579 mm |
| Szerokość | 714 mm |
| Głębokość | 71 mm |
| Głębokość z podstawą | 274 mm |
| Waga | 4.5 kg |
| Waga z podstawą | 7.3 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu