Asus Monitor 27 cali XG27UCDMG OLED 4K 240Hz HDMI DP USB-C
Symbol: XG27UCDMG
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 4398.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: XG27UCDMG
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 4398.00
ROG Strix OLED XG27UCDMG
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ROG Strix OLED XG27UCDMG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 26.5'' |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 332.93 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 589.97 mm |
| Plamka matrycy | 0.15525 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Jasność HDR | 1000 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 1 x USB (Type C) 2 x HDMI 1 x DisplayPort 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 120 mm |
| Certyfikaty | TUV G-SYNC FSC Mix AMD FreeSync Premium |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 80 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 369.2 mm |
| Wysokość z podstawą | 509.4 mm |
| Szerokość | 613 mm |
| Głębokość | 66.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 168.7 mm |
| Waga | 5 kg |
| Waga z podstawą | 7.44 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu