Akyga Akyga AK-C1-500 moduł zasilaczy 468 W 24-pin ATX ATX Czarny
Symbol: AK-C1-500
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 214.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AK-C1-500
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 214.00
| Specyfikacja | |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Under total voltage |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Łączna moc (+12 V) | 468 W |
| Łączna moc (+5 V) | 100 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 12 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 33 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
| Łączna moc | 468 W |
| Wydajność | 80% |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 12 A |
| Moc szczytowa | 500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Waga produktu | 1,32 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 50 °C |
| Wersja ATX | 2.31 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS |
| Przeznaczenie | PC |
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| Szerokość opakowania | 180 mm |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,88 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 450 mm |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Długość kabla zasilającego CPU | 55 cm |
| Długość kabla płyty głównej | 50 cm |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 450 mm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 100mm |
Akyga Europe Sp. z o.o.
Wrocławska 1C
52-200 Suchy Dwór
Poland
+48713644644
contact@akyga.com