Akasa Akasa AK-PD080-02MEU adapter zasilający/ inwentor Wewnętrzna 84 W Czarny
Symbol: NEAK-012
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 192.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NEAK-012
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 192.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność | 85% |
| Napięcie | 100-240 V |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Moc rzeczywista | 84 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Prąd wyjściowy | 7 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze(a) | 11mm / 5.5mm / 2.5mm |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 60mm |