Activejet Toner Activejet ATL-822N (zamiennik Lexmark 58D2H00; Supreme; 15000 stron; czarny)
Symbol: ATL-822N
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 996.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATL-822N
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 996.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 15000 stron(y) |
| Kod OEM | Lexmark 58D2H00 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Lexmark: MS725dvn, MS821dn, MS821n, MS822de, MS823dn, MS823n, MS825dn, MS826de, MX721ade, MX721adhe, MX722ade, MX722adhe, MX822ade, MX822adxe, MX826ade, MX826adxe. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 133mm |
| Wysokość | 257mm |
• Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.
• Unikać wdychania pyłu/rozpylonej cieczy.