Activejet Activejet ATX-3345N Toner (zamiennik Xerox 106R03773; Supreme; 3000 stron; czarny)
Symbol: ATX-3345N
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 132.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATX-3345N
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 132.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kod OEM | XEROX 106R03773 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kompatybilność | Xerox Phaser: 3330. Xerox WorkCentre: 3335, 3345. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Supreme |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 355mm |
| Długość | 178mm |
| Wysokość | 125mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Zapewnić odpowiednią wentylację podczas używania.
• Tonery i bębny należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.