ACTIS Actis TH-55X Toner (zamiennik HP 55X CE255X, Canon CRG-724H; Standard; 12500 stron; czarny)
Symbol: TH-55X
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 105.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TH-55X
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 105.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 12500 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Zastępuje | HP 55X / Canon CRG-724H |
| Kod OEM | HP 55X CE255X, Canon CRG-724H |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Canon/HP |
| Kompatybilność | HP LaserJet Enterprise: P3015, P3015d, P3015dn, P3015x. HP LaserJet Enterprise 500: M525dn, M525f. HP LaserJet Pro: M521dn, M521dw. Canon i-SENSYS: LBP6750dn, LBP6780x. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia | New |
| Wersja | Standard |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kluczowe korzyści | Class A |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 250mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.