Activejet Activejet ATO-B432N Toner (zamiennik OKI 45807106; Supreme; 7000 stron; czarny)
Symbol: ATO-B432N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 132.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATO-B432N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 132.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | OKI |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 7000 stron(y) |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Zastępuje | OKI |
| Kod OEM | OKI 45807106 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | Oki: B412dn, B412dnw, B432dn, B432dnw, B512dn, B512dnw, MB472dnw, MB492dn, MB562dnw. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 305mm |
| Wysokość | 90mm |
• Unikać wdychania pyłu/gazu/mgły/pary rozpylonej substancji.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Produkt należy zgłaszać do specjalnych punktów zbiórki odpadów, nie wolno go wyrzucać do zwykłych śmietników.