Activejet Activejet ATO-332YNX Toner (zamiennik OKI 46508709; Supreme; 3500 stron; żółty)
Symbol: ATO-332YNX
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 119.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATO-332YNX
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 119.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | OKI |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Dodatkowe informacje | Kartridż z chipem |
| Model | Zamiennik |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kod OEM | OKI 46508709 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kompatybilność | OKI: C332dn, C332dnw, MC363dn, MC363dnw. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Technologia | New |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 320mm |
| Wysokość | 65mm |
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Unikać wdychania pyłu/gazu/mgły/pary rozpylonej substancji.
• Produkt należy zgłaszać do specjalnych punktów zbiórki odpadów, nie wolno go wyrzucać do zwykłych śmietników.