Activejet Activejet ATL-E460N Toner (zamiennik Lexmark E460X21E; Supreme; 15000 stron; czarny)
Symbol: ATL-E460N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 251.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATL-E460N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 251.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Kod OEM | Lexmark E460X21E |
| Zastępuje | Lexmark |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 15000 stron(y) |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Lexmark: E460dn, E460dw. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 245mm |
| Wysokość | 145mm |
• Unikać wdychania pyłu/rozpylonej cieczy.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.
• Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.