Activejet Activejet ATL-522NX Toner (zamiennik Lexmark 52D2H00; Supreme; 25000 stron; czarny)
Symbol: ATL-522NX
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 264.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATL-522NX
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 264.00
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Zastępuje | Lexmark |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 25000 stron(y) |
| Kod OEM | Lexmark 52D2H00 |
| Ilość | 1 szt. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Lexmark: MS710dn, MS711dn, MS810de, MS810dn, MS810n, MS810dtn, MS811dn, MS811n, MS811dtn, MS812de, MS812dn, MS812dt. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 375mm |
• Unikać wdychania pyłu/rozpylonej cieczy.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.
• Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.