Activejet Activejet ATK-5140MN Toner (zamiennik Kyocera TK-5140M; Supreme; 5000 stron; czerwony)
Symbol: ATK-5140MN
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 120.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATK-5140MN
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 120.00
| Specyfikacja | |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kod OEM | Kyocera TK-5140M |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 5000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Zastępuje | Kyocera |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność | Kyocera Ecosys: P6130cdn, P6030, P6530. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 170mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.