Activejet Activejet ATH-F412N Toner (zamiennik HP 410A CF412A; Canon CRG 046 Y 1247C002; Supreme; 2300 stron; żółty)
Symbol: ATH-F412N
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 132.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-F412N
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 132.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Canon/HP |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Zastępuje | HP 410A CF412A / Canon CRG 046 Y 1247C002 |
| Kod OEM | HP 410A CF412A / Canon CRG 046 Y 1247C002 |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2300 stron(y) |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet: M377dw, M452dn, M477. Canon: LBP650, MF730. Canon i-SENSYS: LBP653Cdw, LBP654Cx, MF732Cdw, MF734Cdw, MF735Cx. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.