Activejet Activejet ATH-9052YN Toner (zamiennik HP W9052MC; Supreme; 52000 stron; żółty) z chipem
Symbol: ATH-9052YN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 636.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-9052YN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 636.00
| Specyfikacja | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeganie | Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. Nie wdychać pyłu tonera. Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Zastępuje | HP W9052MC |
| Kod OEM | HP W9052MC |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 52000 stron(y) |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet: E87640MFP, E87650MFP, E87655MFP, E87660MFP, Managed Flow MFP E87640z, Managed Flow MFP E87650z, Managed Flow MFP E87655z, Managed Flow MFP E87660z, Managed MFP E87640dn, Managed MFP E87650dn, Managed MFP E87655dn, Managed MFP E87660dn, Enterprise 87640, Enterprise 87640du. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Supreme |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Funkcje techniczne | Toner z chipem |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 550mm |