Activejet Activejet ATH-89NX CHIP Toner (zamiennik HP CF289X 89X HP89X; Supreme; 10000 stron; czarny) - z chipem
Symbol: ATH-89NX CHIP
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 264.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-89NX CHIP
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 264.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 10000 stron(y) |
| Ilość | 1 szt. |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kod OEM | HP CF289X |
| Kompatybilność | HP LaserJet Enterprise: M507n, M507dn, M507x, 507dng, M528dn, M528f, M528c, M528z. HP LaserJet Managed: E50145dn. HP LaserJet Managed Flow: MFP E52645c, MFP E52645dn. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wersja | Supreme |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Technologia | New |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Funkcje techniczne | Toner with chip |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 375mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.