Activejet Activejet ATH-659CNX Toner (zamiennik HP 659X W2011X; Supreme; 29000 stron; niebieski)
Symbol: ATH-659CNX
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 331.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-659CNX
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 331.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 29000 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Zastępuje | HP 659X W2011X |
| Kod OEM | HP 659X W2011X |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Jasny Niebieski |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Enterprise: M856dn, 856x, MFP M776dn, 776z/zs. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 470mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 175mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.