Activejet Activejet ATH-64NX Toner (zamiennik HP 64X CC364X; Supreme; 24000 stron; czarny)
Symbol: ATH-64NX
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 132.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-64NX
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 132.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | HP 64X CC364X |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 24000 stron(y) |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zastępuje | HP |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | HP LaserJet: P4015dn, P4015n, P4015tn, P4015x, P4515n, P4515tn, P4515x, P4515xm. |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 500mm |
| Wysokość | 185mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.