Activejet Activejet ATH-541N Toner (zamiennik HP 125A CB541A, Canon CRG-716C; Supreme; 1600 stron; niebieski)
Symbol: ATH-541N
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 119.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-541N
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 119.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Zastępuje | HP 125A / Canon |
| Kod OEM | HP 125A CB541A, Canon CRG-716C |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1600 stron(y) |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet: CP1215, CP1515n, CP1518ni, CM1312, CM1312nfi. Canon i-SENSYS: LBP5050, LBP5050n, MF8030cn, MF8040cn, MF8050cn, MF8080c. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Supreme |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kluczowe korzyści | Class A+ |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 335mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 115mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.