Activejet Activejet ATH-415CNX Toner (zamiennik HP 415X HP415X W2031X; Supreme; 6000 stron; niebieski)
Symbol: ATH-415CNX
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 264.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-415CNX
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 264.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6000 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kod OEM | HP 415X W2031X |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Niebieski |
| Zastępuje | HP 415X W2031X |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Pro: M454dn, M454dw, MFP M479dw, M479fdn, M479fdw. |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 130mm |
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.