Activejet Activejet ATH-400NX Toner (zamiennik HP 507X CE400X; Supreme; 11000 stron; czarny)
Symbol: ATH-400NX
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 251.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-400NX
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 251.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Kod OEM | HP 507X CE400X |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Zastępuje | HP |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 11000 stron(y) |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Enterprise 500: M551n, M551dn, M551xh, M570dn, M575c, M575dn, M575f. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 370mm |
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.