Activejet Activejet ATH-381N Toner (zamiennik HP 312A CF381A; Supreme; 2700 stron; niebieski)
Symbol: ATH-381N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 132.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-381N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 132.00
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Zastępuje | HP |
| Kod OEM | HP 312A CF381A |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2700 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Pro: M476dn, M476dw, M476nw. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 335mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 115mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.