Activejet Activejet ATH-37N Toner (zamiennik HP 37A CF237A; Supreme; 11000 stron; czarny)
Symbol: ATH-37N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 264.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-37N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 264.00
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Dodatkowe informacje | Kartridż z chipem |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 11000 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kod OEM | HP 37A CF237A |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | HP LaserJet Enterprise: M607dn, 607n, 608n, 608x, 608dn, 609dn, 609x. LaserJet Enterprise Flow MFP: M631h, 632z, 633z. LaserJet Enterprise MFP: M632h, 631dn, 631z, 632fht, 633fh. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wersja | Supreme |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 300mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.