Activejet Activejet ATH-331NX Toner (zamiennik HP 331X W1331X; Supreme; 15000 stron; czarny)
Symbol: ATH-331NX
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 251.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-331NX
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 251.00
| Specyfikacja | |
| Zastępuje | HP 331X |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 15000 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kod OEM | HP 331X W1331X |
| Kompatybilność | HP LaserJet: 408dn. HP LaserJet MFP: 432fdn. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Supreme |
| Technologia | New |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 123mm |
| Wysokość | 170mm |