Activejet Activejet ATH-226NX Toner (zamiennik HP 226X CF226X; Supreme; 9200 stron; czarny)
Symbol: ATH-226NX
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 132.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-226NX
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 132.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kod OEM | HP 26X CF226X/Canon CRG052H CRG-052H 2200C002 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 9200 stron(y) |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Zastępuje | HP/Canon |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Kompatybilność | HP LaserJet: 402d, LBP212dw, LBP214dw, LBP215dw, LBP215x, M402dn, M402n, MF421dw, MF424dw, MF424dwth, MF426dw, M426fdn, M426fdw, MF428x, MF429dw, MF429x. Canon i-SENSYS: LBP212dw, LBP214dw, LBP215dw, LBP215x, MF421dw, MF424dw, MF424dwth, MF426dw, MF428x, MF429dw, MF429x. |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 210mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.