Activejet Activejet ATH-219MNX Toner (zamiennik HP 219X W2193X; Supreme; 2500 stron; purpurowy) z chipem
Symbol: ATH-219MNX
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 251.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-219MNX
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 251.00
| Specyfikacja | |
| Ilość | 1 szt. |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Toner z Chipem | Tak |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kod OEM | HP 219X W2193X |
| Zastępuje | HP 219X W2193X |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2500 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Magenta |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Pro: 3202dn, 3202dng, 3202dw, 3202dwe. HP Color LaserJet Pro MFP: 3302fdn, 3302fdng, 3302fdw, 3302fdwg, 3302sdw, 3302sdwg. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 95mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.