Activejet Activejet ATH-142N Toner (zamiennik HP 142A HP142A W1420A; Supreme; 950 stron; czarny; z chipem)
Symbol: ATH-142N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 132.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-142N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 132.00
| Specyfikacja | |
| Zastępuje | HP |
| Kod OEM | HP 142A W1420A HP142A |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 950 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kompatybilność | HP LaserJet: M109, M109a, M109w, M110, M110a, M110w, M111a, M111w, M112, M112a, M112w. HP LaserJet MFP: M139, M139w, M140a, M140w, M141a, M141w, M142a, M142w. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wersja | Supreme |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 305mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.