Activejet Activejet ATC-T13N Toner (zamiennik Canon T13 5640C006; Supreme; 10600 stron; czarny) z chipem
Symbol: ATC-T13N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 185.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATC-T13N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 185.00
| Specyfikacja | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeganie | Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.Nie wdychać pyłu tonera.Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Toner z Chipem | Tak |
| Ilość | 1 szt. |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 10600 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Model | Zamiennik |
| Zastępuje | Canon T13 5640C006 |
| Kod OEM | Canon T13 5640C006 |
| Kompatybilność | Canon i-SENSYS X: 1440i, 1440iF, 1440P, 1440Pr. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Funkcje techniczne | Toner z chipem |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 310mm |
| Wysokość | 200mm |