Activejet Activejet ATB-426YN Toner (zamiennik Brother TN-426Y; Supreme; 6500 stron; żółty)
Symbol: ATB-426YN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 126.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATB-426YN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 126.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kod OEM | Brother TN-426Y |
| Zastępuje | Brother |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 6500 stron(y) |
| Kompatybilność | Brother HL: L8260CDW, L8360CDW, L8360CDWT, L9310CDW. Brother MFC L8610CDW. Brother: L8690CDW, L8900CDW, L9570CDW. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 385mm |
| Wysokość | 190mm |
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Chronić przed dziećmi.