Activejet Activejet AH-913BR Tusz (zamiennik HP 913 L0R095AE; Premium; 70 ml; czarny)
Symbol: AH-913BR
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 132.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AH-913BR
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 132.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Zastępuje | HP |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kod OEM | HP 913 L0R095AE |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 70 ml |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | HP PageWide: 352dw, 377dw. HP PageWide Pro: 452dw, 452dwt, 477dw, 477dwt MFP. |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Notka dotycząca wydajności strony | +15% print more than OEM |
| Klasa | A+ |
| Wersja | Premium |
| Technologia | Refurbished |
| Zgodne rodzaje atramentów | 913 L0R095AE |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Szerokość | 217mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 30mm |
• Unikaj kontaktu z oczami i skórą.
• Tusz należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.