Activejet Activejet AH-901BRX Tusz (zamiennik HP 901XL CC654AE; Premium; 20 ml; czarny)
Symbol: AH-901BRX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 80.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AH-901BRX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 80.00
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zastępuje | HP |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kod OEM | HP 901XL CC654AE |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 20 ml |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kompatybilność | HP Officejet: 4500, J4500, J4524, J4540, J4550, J4580, J4600, J4624, J4660, J4680. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Technologia | Refurbished |
| Zgodne rodzaje atramentów | 901XL CC654AE |
| Wersja | Premium |
| Notka dotycząca wydajności strony | +20% print more than OEM |
| Klasa | A+ |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 40mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 110mm |
• Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać oparów.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.