Activejet Activejet AH-303CRX Tusz (zamiennik HP 303XL T6N03AE; Premium; 18ml; kolor)
Symbol: AH-303CRX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 92.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AH-303CRX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 92.00
| Specyfikacja | |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | HP 303XL T6N03AE |
| Pojemność kolorowego tuszu | 18 ml |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Grupa | Gold |
| Dodatkowe informacje | Tusz z głowicą |
| Dodatkowe informacje | Kartridż z chipem |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Ilość | 1 szt. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 415 stron(y) |
| Zastosowanie | Wydruki profesjonalne - zdjęcia, katalogi, prezentacje, oferty, dyplomy, zaproszenia, ulotki |
| Zastępuje | T6N03AE |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | HP Envy Photo: 6220, 6232, 6234, 7130, 7134, 7830. HP Envy: 7221, 7220e. HP Envy Inspire: 7920e. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Technologia | Refurbished |
| Klasa | A+ |
| Wersja | Premium |
| Funkcje techniczne | Hologram, Chip |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 40mm |
• Nie wdychać oparów.
• Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.