ACTIS Actis KC-576 Tusz (zamiennik Canon CL-576XL; Supreme; 15 ml; kolor: niebieski, żółty, czerwony.
Symbol: KC-576
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 86.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KC-576
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 86.00
| Specyfikacja | |
| Zastępuje | Canon CL-576XL |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Niebieski, Czerwony, Żółty |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | Canon CL-576XL |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Model | Zamiennik |
| Pojemność kolorowego tuszu | 15 ml |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Canon Pixma: TR4750i, TR4751i, TR4755i, TR4756i, TS3550i, TS3551i, TS3750i, TS3751i, TS3752i. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Klasa | A |
| Technologia | New |
| Wersja | Supreme |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 40mm |