Activejet Activejet AH-302CRX Tusz (zamiennik HP 302XL F6U67AE; Premium; 21 ml; 500 stron, kolor)
Symbol: AH-302CRX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 80.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AH-302CRX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 80.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Zastępuje | HP |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 500 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kod OEM | HP 302XL F6U67AE |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Pojemność kolorowego tuszu | 21 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kompatybilność | HP Deskjet: 1110, 2130, 2132, 2133, 2134, 3630, 3632, 3633, 3634, 3639. HP OfficeJet: 3800, 3830, 3832, 3834, 3835, 4650, 4651, 4654. HP Envy: 4520, 4521, 4522, 4523, 4524, 4525. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Technologia | Refurbished |
| Zgodne rodzaje atramentów | 302XL F6U67AE |
| Wersja | Premium |
| Klasa | A+ |
| Notka dotycząca wydajności strony | +50% print more than OEM |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 40mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Nie wdychać oparów.
• Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.